Slavlje igrača Napolija

ANDREAS SOLARO Afp
POBJEDA NAPOLIJA

Posao Napolitancima uvelike je olakšao bivši igrač Juventusa koji je "pocrvenio" u prvom poluvremenu
Piše: Ante ŠakićObjavljeno: 08. siječanj 2023. 20:19

Napoli se oporavio od poraza u prvoj utakmici nakon Svjetskog prvenstva i u gostima u Genoi svladao Sampdoriju rezultatom 2:0. Rano su u vodstvo došli Napolitanci pogotkom Victora Osimhena u 19. minuti, nakon sjajnog ubačaja Maria Ruija. Mogla se grafika na semaforu promijeniti i ranije, ali Matteo Politano nije bio precizan s bijele točke, pogodio je vratnicu.

Pogodak za 0:1 pogledajte OVDJE.

Posao je nogometašima Luciana Spalettija uvelike olakšao Tomas Rincon. Bivši Juventusov igrač isključenjem je "nagrađen" u 39. minuti, nakon ružnog starta nad strijelcem prvog pogotka.

Obzirom na igrača manje gotovo dvije trećine utakmice, domaći su na svome Luigi Ferrarisu pružili dobar otpor vodećoj momčadi Serie A. Tek u 82. minuti Eljif Elemas je postavi konačan rezultat. Nakon provere s VAR-om, sudac Rosario Abisso pokazao je igranje rukom Ronalda Viere i najstrože ga kaznio. Ovaj put Makedonac je za Napoli precizan i sva tri boda idu na stranu gostiju.