GIUSEPPE COTTINI Nurphoto Via Afp
NAGOVJEŠTAJ FORME

I dalje je ostao najskuplji izlazni transfer kluba kad je u ljeto 2020. za 7,5 milijuna eura prešao u Monzu
Piše: Ivan AlaupovićObjavljeno: 26. studeni 2023. 14:48

Nogometaši Cagliarija odigrali su danas na svom terenu neriješeno 1-1 protiv Monze u susretu 13. kola Serie A.

Cagliari je poveo golom Alberta Dosene u 10. minuti, a izjednačio je bivši igrač Lokomotive i Osijeka Mirko Marić u 61. minuti. Marić je ušao u igru samo četiri minute prije gola.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Bio je to prvi ovosezonski pogodak za Marića koji je prošlu sezonu proveo na posudbi u Crotoneu za kojega je u Serie B zabio 11 golova u 36 nastupa. Njegov transfer iz Osijeka u Monzu na ljeto 2020. za 7,5 milijuna eura. i dalje je najskuplji izlazni transfer u povijesti bijelo-plavih, a prvi mu je pratitelj Boško Šutalo koji je godinu ranije potpisao za Atalantu u poslu vrijednom 4 milijuna eura.

Jedini start ove sezone, Marić je upisao na otvaranju prvenstva protiv Intera, a od tada većinom ulazi s klupe. Možda će mu ovaj pogodak otvoriti novu priliku...

Monza je remizirala šesti put u prvenstvu i deveta je na tablici sa 18 bodova, a Cagliari je 18. s 10 bodova, dva više od posljednjeplasirane Salernitane.

05. svibanj 2024 08:47