JON SUPER Afp
Premiership i Serie A

West Ham pobjedom vratio peto mjesto i preskočio Tottenham, WBA na korak od ispadanja

Do važne pobjede u borbi za Europu stigli su ‘Čekićari‘ u gostima kod Burnleyja
Piše: HinaObjavljeno: 03. svibanj 2021. 23:45

West Bromwich Albion i Wolverhampton Wanderers odigrali su u ponedjeljak utakmici 34 kola engleskog prvenstva neriješeno 1-1, a West Ham United je u gostima sa 2-1 svladao Burnley i popeo se na peto mjesto na ljestvici.

U prvoj utakmici igranoj u ponedjeljak West Bromwich i Wolverhampton su odigrali 1-1 , a poveo je gostujući Wolverhampton Wanderers u sudačkoj nadoknadi na kraju prvog poluvremena golom Fabia Silve. West Bromwich Albion dolazi do izjednačenja pogotkom Mbaja Diagna u 62. minuti.

Svi golovi u utakmici Burnleyja i West Hama postignuti su u razmaku od 10 minuta. Burnley je poveo preko Wooda iz jedanaesterca u 19., a Antonio je golovima u 21. i 29. minuti donio preokret 'Čekićarima'.

West Bromwich je 19. na ljestvici sa 26 bodova i ovaj remi ga nije spasio zone ispadanja u drugu ligu, dok Wolverhampton sa 42 boda zauzima 12. mjesto. West Hamu je ova pobjeda donijela skok na peto mjesto (58) i sada ima tri manje od četvrtog Chelsea. Burnley je 16. sa 36 bodova.

Torino - Parma 1:0

Torino je u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 34. kola talijanskog prvenstva na svom terenu sa 1-0 pobijedio Parmu.

Strijelac jedinog pogotka na utamici koji je pao u 63. minuti bio je Vojvoda.

Torinu je ovo sedma pobjeda u prvenstvu i sa 34 boda nalazi se na 15. mjestu u prvenstvu, dok je Parma 19. sa 20 bodova.

23. travanj 2024 21:37