ANNE-CHRISTINE POUJOULAT Afp
PREKRASNA AKCIJA

Bravo, majstori! Pogledajte prvu Lovrenovu asistenciju u dresu Vatrenih i spasonosni gol Perišića!

Hrvatska se oporavila od šoka na poluvremenu, i s dva poteza vratila stvari na početak
Piše: Marko CrnjakObjavljeno: 05. prosinac 2022. 17:31

Kombinirali smo na sredini protivničke polovice, tražili rješenje.. Brozović je gledao prema 16-ercu, ali suzdržao se ubačaja i dodao Juranoviću, koji mirno vraća nazad - u noge Dejanu Lovrenu, koji je milimetarski preciznim ubačajem pronašao Ivana Perišića, a naš krilni, uvijek požrtvovni Vatreni s 11 do 12 metara glavom je poslao loptu u desni kut u 55. minuti, nebranjivo za vratara Gondu!

Lovrenu je ovo prva asistencija pod grbom Hrvatske, stigla je u savršenom trenutku, a ukupno 16. u karijeri. Trenutno je 1:1, relativno brzo Vatreni su ponovno zavladali terenom nakon šoka krajem prvog dijela i pogotka Daizena Maede. Hrvatska vodi veliku bitku za četvrtfinale!

POGODAK IVANA PERIŠIĆA NA ASISTENCIJU DEJANA LOVRENA POGLEDAJTE OVDJE

POGLEDAJTE NOVI MUNDOCAST:

Odmah nakon utakmice između Hrvatske i Japana u Mundocastu smo ugostili Iliju Lončarevića. Što izbornik Zlatko Dalić treba napraviti u nastavku SP-a, kako treba dozirati Luku Modrića i sve ostalo o utakmici saznajte u našem Mundocastu:

17. travanj 2024 19:48