RYAN LIM Afp
OKRŠAJ U ABU DHABIJU

Gana u pripremi za SP porazila Švicarsku: Pala dva gola u razmaku od četiri minute

Gana u skupini H igra prvu utakmicu protiv Portugala u Dohi sljedeći četvrtak
Piše: HinaObjavljeno: 17. studeni 2022. 14:18

Gana je u četvrtak u Abu Dabiju u pripremnoj prijateljskoj utakmici pred nastup na SP u Katru (20. studeni - 18. prosinca) s 2-0 pobijedila Švicarsku.

Gana je zabila dva gola u razmaku od četiri minute drugog poluvremena. Najprije je Mohammed Salisu u 70. minuti zabio gol glavom, a onda je četiri minute kasnije švicarski vratar Yann Sommer najprije zaustavio nalet Kamaldeena Sulemane, ali se lopta odbila da bi je Antoine Semenyo ipak spremio u mrežu za 2-0.

Gana u skupini H igra prvu utakmicu protiv Portugala u Dohi sljedeći četvrtak, dok Švicarci igraju istog dana protiv Kameruna u svojoj prvoj utakmici u skupini G na stadionu Al Janoub u Al Wakrahu.

20. travanj 2024 08:17