MANAN VATSYAYANA Afp
RASPORED UTAKMICA

Sada je sve jasno, poznati su parovi osmine finala SP-a! Evo što čeka Vatrene na putu do trona

Ovdje možete saznati kompletan rapspored osmine finala i završnice SP-a u Kataru
Piše: SNObjavljeno: 02. prosinac 2022. 22:41

Nogometaši Švicarske svladali su Srbiju sa 3-2 (2-2) i kao drugoplasirana reprezentacija skupine G pridružili su se u osmini finala Svjetskog prvenstva u Katru reprezentaciji Brazila koja je unatoč porazu 0-1 od Kameruna osvojila prvo mjesto.

Brazil je natjecanje u skupini završio sa šest bodova, koliko ih je sakupila i Švicarska, ali je zbog lošije gol-razlike osvojila drugo mjesto. Kamerun je završio kao treći sa četiri boda, a Srbija je s jednim bodom ostala na dnu ljestvice skupine G.

Ovim je utakmicama završen prvi krug SP-a u Kataru, a sada je na rasporedu osmina finala. Raspored odigravanja susreta osmine finala na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Katru:

Subota, 3. prosinca:

16.00 Nizozemska - SAD (Kalifa International)

20.00 Argentina - Australija (Ahmad bin Ali)