Kvalifikacijska utakmica za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2026. godine između Hrvatske i Farskih otoka bit će odigrana 14. studenoga 2025. u Rijeci. Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza odlučio je da će susret Hrvatske i Farskih otoka, u okviru Europskih kvalifikacija za svjetsku smotru u Kanadi, SAD-u i Meksiku, biti odigran na Rujevici.
Ta je utakmica na rasporedu 14. studenoga, uoči posljednjeg kvalifikacijskog ispita s Crnom Gorom 17. studenoga. Izabranici Zlatka Dalića pripremaju se za predstojeće rujanske ispite, protiv Farskih otoka u Torshavnu (5. rujna) i Crne Gore u Zagrebu (8. rujna).
Tako je HNS odlučio da u ovom ciklusu kvalifikacija za SP 2026. Vatreni neće igrati u Splitu! Češka je gostovala u Osijeku, Crna Gora će u Zagrebu, Gibraltar u Varaždnu, a Farski otoci u Rijeci.
Hrvatska trenutno ima šest osvojenih bodova u dvije odigrane utakmice u kvalifikacijskoj grupi L, a ispred njih je Češka s devet osvojenih bodova, ali i dvije odigrane utakmice više.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....