FRANCUSKA

Težak poraz Runjinog Lensa

Momčad hrvatskog reprezentativnog vratara Vedrana Runje na kraju je doživjela sedmi ovosezonski poraz, što ju drži prikovanom na pretposljednjem mjestu
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 30. studeni 2010. 23:20

Nogometaši Bresta savladali su s uvjerljivih 4-1 Lens na domaćem travnjaku u odgođenoj utakmici 15. kola francuskog Le Championnata...

Podsjećamo, prvotno se utakmica trebala odigrati 27. studenog, ali je prekinuta nakon prvih 45 minuta zbog loših vremenskih prilika, odnosno zaleđenog travnjaka.

Momčad hrvatskog reprezentativnog vratara Vedrana Runje na kraju je doživjela sedmi ovosezonski poraz, što ju drži prikovanom na pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice, dok je novopečeni prvoligaš Brest pobjedom skočio s osmog na visoko treće mjesto s jednakim brojem bodova, ali i utakmicom više od lidera Marseillea.

Runje je branio svih 90 minuta, a prvi je put vadio loptu iz mreže već u 11. minuti nakon udarca Romaina Poyeta. Do kraja su hrvatskog vratara savladali i Bruno Grouggi (dva puta) i Paul Baysse, dok je jedini gol za Lens zabio Eduardo dos Santos.