REUTERS/Feline Lim
POTEZ KAKAV SE RIJETKO VIĐA

TOTTENHAM POBIJEDIO JUVENTUS SPEKTAKULARNIM GOLOM HARRYJA KANEA S CENTRA Golijada u sudaru velikana, odluka pala u trećoj minuti sudačke nadoknade

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. srpanj 2019. 18:21

Nogometaši Tottenhama pobijedili su Juventus s 3:2 u pripremoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu koja je odigrana na Singapure National Stadiumu.

Bila je to zanimljiva utakmica, puna golova i preokreta koju je presudio fenomenalan gol Harryja Kanea s centra u 93. minuti.

Erik Lamela doveo je Tottenham u vodstvo u 31. minuti, ali Gonzalo Higuain u 56. i Cristiano Ronaldo u 60. zabijaju za preokret. U 65. minuti Lucas Moura vraća na 2:2 i bio je to rezultat koji je na semaforu stajao sve do pred sam kraj susreta. A kada se činilo da će susret završiti remijem ukazao se Kane koji je presjekao jednu loptu i dalekometnim udarcem s centra savladao Wojiecha Szczesnyja koji je ušao na poluvremenu umjesto Gianluigija Buffona.

Screenshot: Reddit

Mario Mandžukić zamijenjen je na poluvremenu, a novo pojačanje Juventusa Matthijs De Ligt zaigrao je od 63. minute.

02. svibanj 2024 23:01