Navigation toggle
 DAMIR KRAJAC Cropix
REZULTATI ANKETE

Čitatelji SN-a rekli su svoje, Petković bi trebao pogaziti vlastite riječi! A dvojbe nema ni za Hajduk...

Pitali smo vas treba li Petković prihvatiti poziv i treba li uopće Hajduku
Piše: SNObjavljeno: 12. lipanj 2025. 13:17

Je li doista moguće da Bruno Petković postane igrač Hajduka? Priča je to koja u svakom pogledu zvuči nerealno, no ekskluziva Sportskih novosti nalaže da je čudesan transfer itekako moguć.

Naime, kako smo otkrili, skupina poslovnih ljudi s Poljuda želi uložiti u taj transfer, a o svemu će na kraju krajeva ovisiti odluka samog igrača. To će, jasno, biti najveća prepreka u poslu, možemo reći moralna, s obzirom da je i sam Petković prošle godine rekao da je još kao mali "odlučio da nikada neće odjenuti bijeli dres".

image
JOSIP BANDIC Cropix

Dinamove navijače zasigurno je šokirala ova priča, a da stvar po modri puk bude gora, sve se odigralo u istom danu, kada je zagrebački klub objavio sporazumni raskid ugovora s napadačem koji je na Maksimiru proveo zadnjih sedam godina i ostavio neizbrisiv trag. Naravno, još ništa nije razriješeno ni dogovoreno, poznato je tek da postoji ta mogućnost, a za koju su mnogi mišljenja da je teško ostvariva, odnosno da Petković neće pogaziti svoju riječ.

Zapitali smo se stoga i mi treba li Petković prihvatiti Hajdukov poziv. Odgovor smo dobili, a on je prilično jednostran. Od gotovo 6000 zabilježenih odgovora čitatelja Sportskih novosti, više od 60 posto smatra da bi Petković trebao prihvatiti poziv s Poljuda. Jasno, 40 posto je onih koji na ponudu ne gledaju kao onu koju bi Petko trebao prigrliti i krenuti u realizaciju.

Moralne dvojbe i želje samog igrača igrat će, dakle, veliku ulogu u ovom transferu, međutim drugo je pitanje treba li Hajduku uopće Petković. Napadač koji će u rujnu ući u 32. godinu života već se dugo muči s formom i fizičkom spremom, a najviše je to do izražaja došlo minule sezone, kroz koju je Petko mahom bio nedostupan zbog problema s ozljedom. Petkovićeva klasa je neupitna, međutim njegovo trenutačno stanje je takvo kakvo je i svakako treba biti uzeto u obzir, ma prelazio on u Hajduk ili neki drugi klub.

S druge strane, mnogi fantaziraju Marka Livaju i Petkovića u istoj momčadi, no pitanje je na koji bi način i bili uopće to uspio posložiti Gonzalo Garcia, trener čije se predstavljanje na Poljudu budno čeka. Brojni faktori su u igri, svakako je riječ o diskutabilnoj temi, no u našoj anketi ponovno smo imali jasnog "pobjednika".

Naime, čak 64 posto čitatelja, od 7200 zabilježenih odgovora, smatra da Petković treba Hajduku. Drugi dio ispitanika, njih 36 posto, ne vidi nužno smisao u ovom transferu te, drugim riječima, misli da Bijelima u ovom trenutku, uzimajući u obzir sve okolnosti, nije potreban igrač Petkovićeva kalibra.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Komentari (2)

Ovaj komentar minimizirao je moderator na stranici

pitajte Livaju bili išao u dinamo isti K.

Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
12. lipanj 2025 13:17