Dinamo je po prvi put nakon sezone 2016./17. završio jednu sezonu bez trofeja. Zašto se to dogodilo, o tome se da pričati, je li kriva Uprava, igrači ili možda netko treći?
Teško je dati odgovor na ta pitanja, ali jedno je sigurno: Dinamo se mora pojačati.
Dinamovi navijači i dobar dio javnosti uvijek očekuju "laganu šetnju" SHNL-om, ali ova sezona im je pokazala da svi igraju nogomet, odnosno da nikoga neće dobiti samo na temelju svog imena.
Igrači trebaju uzeti dio krivnje na sebe, a pogotovo oni u obrambenoj liniji. Dinamo je u ovoj sezoni primio čak 41 pogodak u domaćem prvenstvu, što je previše za momčad Dinamovog renomea.
Baš zbog toga, Zvonimir Boban želi pojačati momčad, a pogotovo obranu koja je često bila najslabija karika Dinama ove sezone.
Tportal doznaje da je Dinamo započeo razgovore s Ajaxom oko dovođenja hrvatskog stopera Jakova Medića (26).
Medić je prošlu sezonu proveo na posudbi u Bochumu, a ranije je izjavio da mu je velika želja jednom zaigrati za Dinamo.
Njegova vrijednost procijenjena je na 2 milijuna eura, a s Ajaxom ima ugovor do ljeta 2028. godine.
Ostaje nam za vidjeti hoće li Medić doći u Dinamo i tko će otići, a tko doći u prijelaznom roku u kojem se očekuje puno prometa po maksimirskim hodnicima.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....