Screenshot
RIJETKO VIĐEN NESPORAZUM

Piše: HinaObjavljeno: 29. rujan 2018. 19:31

U 6. kolu Bundeslige Stuttgart je na svom stadionu ugostio Werder iz Bremena. Za domaću momčad je nastupio i bivši Dinamov branič Borna Sosa, ali utakmicu neće pamtiti po dobru.

Igrala se 68. minuta kada je, pri rezultatu 1:0 za domaće, upravo hrvatski nogometaš iz auta pokušao dodati svome vrataru Ronu Robertu Zieleru. Njemački nogometni vratar i nacionalni reprezentativac neobjašnjivo je pogriješio i propustio loptu koja je završila u mreži. Sosa je u čudu širio ruke i u svome debiju neizravno postao krivac za izjednačujući pogodak gostiju.

Utakmica je ipak po nogometaše Stuttgarta završila povoljno jer je za konačnih 2:1 pogodio Gonzalo Castro u 75. minuti.

02. svibanj 2024 09:03