Screenshot: Twitter
IZGUBIO ŽIVCE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. svibanj 2017. 14:00

Brutalni start Ricarda Quaresme obilježio je utakmicu 31. kola turskog nogometnog prvenstva između Bursaspora i Bešiktaša.

Igrala se 30. minuta kada je Quaresma brutalno nasrnuo na suparničkog igrača Bilal Kisa. Pokušao ga je Quaresma divljački nagaziti, ali je srećom po suparnika - promašio. Bez obzira na to, sasvim izgledno ga očekuje kazna Turskog nogometnog saveza nakon naknadnog pregledavanja video-snimke.

Bešiktaš je inače slavio s 2:0, a donijeli su mu je Cenk Tosun golom u 65. minuti, te Vincent Aboubakar pogotkom u petoj minuti sudačke nadoknade.

Ricardo Quaresma Tries To Break Bursaspor...

Podsjećamo, Quaresmin gol iz 119. minute izbacio je hrvatsku reprezentaciju s Eura u Francuskoj prošlog ljeta, a Portugal odveo do četvrtfinala, te su kasnije osvojili i naslov.

26. lipanj 2024 14:10