ST. PETERSBURG, RUSSIA - OCTOBER 26: Hulk of FC Zenit St. Petersburg reacts during the Russian Football League Championship match between FC Zenit St. Petersburg and FC Mordovia Saransk at the Petrovsky stadium on October 26, 2014 in St. Petersburg, Russia. (Photo by Epsilon/Getty Images)
 Epsilon / 2014 Getty Images
SKINUO JE PAUČINU

U ponedjeljak navečer u sklopu 6. kola ruskog nogometnog prvenstva Zenit je slavio u gostima kod Rubina s 3:1, a za najljepši potez na utakmici zaslužan je Brazilac Hulk.
Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 25. kolovoz 2015. 13:24

On je u 78. minuti zabio prekrasan gol za 2:1 vodstvo Zenita, dok je u 84. minuti asistirao Šatovu za konačnih 3:1.

Hulk je inače igrač poznat po svom razornom, topovskom udarcu, a ovaj je pogodak zabio također iz daljine, s nekih 20-ak metara. Ali ovoga puta nije upotrijebio snagu, već je sjajnim pregledom igre vidio da je suparnički vratar malo istrčao s gola, te ga je sjajno plasiranim udarcem matirao u same rašlje.

Hulku se ne smije ostavljati previše prostora izvan kaznenjaka, a sada je ponovno pokazao i zašto.

24. rujan 2024 23:27