Screenshot: Youtube
PRIJATELJSKA UTAKMICA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. lipanj 2018. 01:59

Nogometna reprezentacija Islanda remizirala je s Ganom 2:2 u prijateljskoj utakmici odigranoj na Laugardalsvöllur u Reykjaviku.

Kari Arnason glavom u 6. i Alfred Finnbogason u 40. minuti zabili su uvjerljivo vodstvo Islanđana 2:2. Kasim Nuhu u 66. minuti zabio je za smanjenje vodstva Islanda na 2:1.

Nuhu je zabio nakon velike pogreške obrane Islanda koja je nespretno reagirala nakon jednog ubačaja iz kuta. I kada se činilo da će Island pobijediti u 87. minuti je Thomas Partey nakon ubacivanja s lijeve strane zabio za konačnih 2:2.

Island će biti posljednji protivnik Vatrenima na SP-u u skupini D u kojoj se još nalaze Argentina i Nigerija.

04. svibanj 2024 23:18