Screenshot: YouTube
TKO ĆE KOME NEGO SVOJ SVOME

Piše: HinaObjavljeno: 04. studeni 2016. 23:50

Hrvatski reprezentativni napadač Duje Čop odigrao je odličnu utakmicu za Sporting iz Gijona protiv svog bivšeg kluba Malage, ali njegovi gol i asistencija nisu bili dovoljni niti za bod momčadi iz Asturije koja je izgubila na gostovanju u Andaluziji sa 2:3 (1:1).

Čop je odlično asistirao Vigueri u 13. minuti za vodstvo Sportinga, a nakon što je Fornals (45+2) poravnao na 1:1 naš je napadač u 49. minuti sjajno pogodio iz slobodnog udarca sa 20-ak metara za novo vodstvo svoje momčadi. Ipak, Malaga je preko Sandra Ramireza (65) i Michaela Santosa (78) uspjela preokrenuti rezultat.

Malaga je sada deveta sa 15 bodova, dok je Sporting ostao u zoni ispadanja, 18. sa devet bodova.

Na vrhu je Real Madrid sa 24 boda, dva više od druge Barcelone.