youtube
TEŠKA OZLJEDA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. studeni 2016. 22:21

Legendarni napadač nizozemske reprezentacije i bivši nogometaš Arsenala i Manchester Uniteda, Robin Van Persie zadobio je tešku povredu oka u posljednjoj utakmici Fenerbahcea u turskom prvenstvu protiv Akhisare.

Fenerbahče je slavio na gostovanju 3:1, a domaćina je u 26. minuti načeo upravo Robin Van Persie. Međutim Nizozemac je u 39. minuti dobio neugodan udarac u oko nakon čega je ostao ležati na zemlji. Na kraju se ispostavilo kako je ozljeda teže prirode, a prve informacije iz Turske nisu obečavajuće.

Tamošnji mediji izvještavaju kako je Nizozemcu teško stradala očna leća i kako postoji velika vjerojatnost da više neće vidjeti na lijevo oko.

29. travanj 2024 06:13