REUTERS/Stefanie Loos / REUTERS
IMA LI KRAJA?

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. studeni 2016. 23:36

U prvoj utakmici 11. kola njemačke Bundeslige, Leipzig je u gostima stigao do velike pobjede protiv Bayera iz Leverkusena (3:2). Nije dobro krenulo za goste koji su primili pogodak već u prvoj minuti kada je mrežu zatresao slovenski nogometni reprezentativac Kevin Kampl.

Ipak, Leipzig se samo tri minute kasnije vratio u utakmicu autogolom Baumgartlingera da bi nekoliko sekundi prije kraja prvog poluvremena 'apotekare' u vodstvo ponovno doveo Brandt.

Do kraja utakmice mrežu su za goste pogodili Forsberg u 67., odnosno Orban u 81. minuti. Također valja napomenuti kako je Calhanoglu promašio jedanaesterac za domaćine u 54. minuti susreta. Leipzig je tako barem na jedan dan na vrhu Bundeslige s tri boda prednosti ispred Bayerna koji u subotu igra derbi protiv Borussije Dortmund.