Alexander Scheuber/Bongarts/Getty Images
SLABA FORMA

Piše: HinaObjavljeno: 08. travanj 2017. 00:33

U prvom susretu 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht iz Frankfurta i Werder iz Bremena su igrali 2-2 (0-2).

Gosti su u prvom poluvremenu stigli do prednosti od 2-0 preko Junuzovića (37) i Bartelsa (43), ali su domaći, koje vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u nastavku spasili bod golovima Gaćinovića (48) i Fabiana (73-11m).

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za Eintracht, koji je sedmi sa 38 bodova. Werder je 10. sa 36 bodova.

All & Goals & Highlights HD Eintracht... by LiveGoalsTV

Na vrhu je Bayern sa 65 bodova, 10 više od drugog RB Leipziga. Frankfurt je devet utakmica bez pobjede, a posljednji put su slavili 5. veljače protiv Darmstadta.