REUTERS
PRIJATELJSKA UTAKMICA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. srpanj 2017. 10:15

Hrvatski nogometni reprezentativac, Mario Mandžukić bio je strijelac za Juventus u prijateljskoj utakmici protiv Rome (1:1, %:4 nakon penala). Sredinom prvog poluvremena pogodio je Mandžukić za vodstvo Juventusa, nakon što mu je s lijeve strane loptu poslao Alex Sandro.

Mandžo je zaobišao vratara Alissona i zatim poslao loptu u mrežu. Ipak, do kraja utakmice Roma se uspijela vratiti i to preko Edina Džeke u 74. minuti susreta kada je BiH reprezentativac zabio na asistenciju Aleksandra Kolarova.

Kako na završetku utakmice nije bilo pobjednika, pa su uslijedili penali, gdje je uspješnija bila momčad Juventusa, a junak je bio 27-godišnji vratar Carlo Pinsoglio.

10. svibanj 2024 07:00