screenshot
PA KAKO?!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. prosinac 2017. 17:27

Nizozemska Druga liga obično ne daje materijala za bilo kakve naslovnice, no krilo Den Boscha, Danny Verbeek, potrudilo se napraviti iznimku.

U 82. minuti gubili su 1:0 na gostovanju kod Jong Ajaxa (druga momčad Ajaxa), a 27-godišnji Verbeek našao se u prilici da iz potpuno čiste situacije donese izjednačenje svojoj momčadi.

Suigrači su mu sve pripremili, a on je s dva metra udaljenosti pogodio prečku od koje se lopta odbila iznad gola pa natrag u igru.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao pa se Verbeek vjerojatn još uvijek grize zbog promašaja koji je šokirao i njegove suigrače.

05. svibanj 2024 04:05