Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images
ODLIČNO JE KRENUO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. lipanj 2018. 17:52

Robert Prosinečki upisao je i drugu pobjedu otkad je prije pet mjeseci preuzeo reprezentaciju Bosne i Hrcegovine. Njegovi Zmajevi pobijedili su u gostima Južnu Koreju s 3:1, a prvo ime i junak prijateljskog susreta bio je trostruki strijelac Edin Višća.

Veznjak Başakşehira prvo je pogodio u 29. minuti na asistenciju Ćivića, drugi na samom kraju prvog poluvremena nakon krasnog proigravanja Duljevića, a pobjedu i sjajnu partiju je zaokružio trećim pogotkom u 80. minuti. Jedini gol za domaćina zabio je Lee Yae Sung u 31. minuti.

BiH je nastupila u najjačem sastavu s Edinom Džekom i Miralemom Pjanićem, a na golu BiH je sjajno branio Ibrahim Šehić, jedan od zaslužnijih za uvjerljivu pobjedu Zmajeva.

Azijati sada putuju u Europu, u Austriju, gdje će 7. lipnja odmjeriti snage s Bolivijom, a 11. lipnja sa Senegalom.

02. svibanj 2024 10:40