Screenshot: DailyMotion
KATALONCI SLAVE I BEZ MESSIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. travanj 2017. 00:42

Ivan Rakitić upisao se među strijelce u 29. kolu Primere u kojem je Barcelona bez Lionela Messija slavila u gostima kod Granade s 4:1.

U 83. minuti Rakitić je zabio za 3:1.

Barcelona se inače mučila protiv Granade u prvih 50-ak minuta. U 44. minuti Luis Suarez je zabio za 1:0, dok je Jeremie Boga u 50' izjednačio na 1:1. U 64. minuti Francisco Alcacer zabija za 2:1 vodstvo Barcelone, a onda Rakitić udvostručuje vodstvo. Konačnih 4:1 postavio je u sudačkoj nadoknadi Neymar.

--- ian>

Odapeo je Rakitić malo unutar kaznenog prostora desnicom, lopta je na putu nekoga okrznukla, malo promijenikla smjer, a hrvatski veznjak je upisao svoj šesti ovosezonski gol.

Granada je od 82. minute igrala bez isključenoga Agboa, a Rakitić je izašao iz igre u 87. minuti.

U drugoj utakmici popodneva Valencia je na svojoj Mestalli pobijedila Deportivo s 3-0 golovima Garaya (10), Albentose (29ag) i Cancela (90).

Na ljestvici vodi Real s 68 bodova ispred Barcelone koja ima 66, a Granada je ostala pretposljednja s 19 bodova.