Real Madrid
 REUTERS/Vincent West / REUTERS
LA PRIMERA

Piše: HinaObjavljeno: 16. rujan 2018. 00:47

U dvoboju 4. kola Primere Real Madrid je u Bilbaou odigrao 1-1 protiv Athletica.

Baski su bolje otvorili utakmicu i poveli golom Muniaina (32), a za Real je izjednačio Isco u 63. minuti, samo dvije minute nakon što je zamijenio Luku Modrića. Luka je u prvom poluvremenu imao dobru priliku za gol, ali je njegov udarac obranio junak susreta vratar domaćih Simon.

Remijem Reala samo je Barcelona nakon četiri kola ostala s maksimalnim učinkom. Barca vodi s 12 bodova, Real je drugi s 10, a Athletic je još neporažen i s utakmicom manje na četvrtom mjestu s pet bodova.