PO POGODAK I ASISTENCIJA

Piše: HinaObjavljeno: 05. kolovoz 2017. 23:38

Hrvatski nogometaš Duje Ćaleta-Car bio je strijelac za Salzburg koji je u susretu 3. kola austrijskog prvenstva na svom terenu svladao Admiru sa 5-1 (2-0).

Ćaleta-Car, povremeni reprezentativac Hrvatske, je pogodio za 3-0 u 51. minuti, a na terenu je proveo svih 90 minuta.

Salzburg je vodeći na ljestvici sa sedam bodova, koliko ima i drugi LASK, dok je Admira sedma s tri boda.

--------------------------------------------------------------------------

Bivši kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna odigrao je čitavu utakmicu za Šahtar iz Donecka koji je u 4. kolu ukrajinskog prvenstva kao domaćin u Harkivu svladao Iličevec iz Mariupolja sa 3-1 (2-0) te je bio asistent za prvi pogodak svoje momčadi.

Šahtar sada ima devet bodova, kao i vodeći Dinamo iz Kijeva koji ima utakmicu manje, dok je Iličevec šesti s pet bodova.

03. svibanj 2024 17:11