IMAGO/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Imago/imago Sportfotodienst/profimedia
KIŠA POGODAKA

Piše: HinaObjavljeno: 26. listopad 2024. 20:12

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Marin Šotiček bio je strijelac šestog gola u 6-0 (3-0) gostujućoj pobjedi Basela protiv Winterthura u susretu 11. kola švicarskog prvenstva.

Šotiček, koji je u igru ušao u 62. minuti pri vodstvu 5-0, postigao je posljednji gol na utakmici u 74. minuti. To mu je drugi ovosezonski pogodak.

Zvijezda večeri bio je švicarski veteran Xherdan Shaqiri koji je bio strijelac trećeg, ali i asistent za prvi, drugi i četvrti gol svoje momčadi. Asistirao je Kevinu Carlosu (9), Traoreu (25) i Baru (48), ali i sam zabio u 34. minuti i to direktno iz kornera. Usto je Kapino u 58. bio strijelac autogola.

POGODAK SHAQIRIJA POGLEDAJTE OVDJE

Basel je sada treći sa 19 bodova, dva manje od vodećeg Zuricha, a jedan manje od drugog Servettea koji imaju po utakmicu manje. Winterthur je zadnji sa sedam bodova.

26. listopad 2024 20:13