screenshot
SERIE A

Piše: HinaObjavljeno: 23. rujan 2018. 00:36

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović pogotkom u sudačkoj nadoknadi utakmice osigurao je minimalni 1-0 (0-0) pobjedu milanskom Interu na gostovanju kod Sampdorije u Genovi u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Brozović je u četvrtoj minuti nadoknade jakim udarcem sa 12 metara iskosa uspio "probiti" vratara domaćih Audera i donijeti tri boda svojoj momčadi.

Brozović je odigrao čitavu utakmicu za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u igru u 60. minuti.

Inter se ovom pobjedom bodovno izjednačio sa Sampdorijom, oba sastava imaju po sedam bodova te s Parmom dijele pozicije od šestog do osmog mjesta.

Ranije u subotu je hrvatski reprezentativac Marko Pjaca bio strijelac i asistent u 3-0 (2-0) domaćoj pobjedi Fiorentine protiv SPAL-a. Pjaca je svojim prvim golom za svoj novi klub doveo Fiorentinu u vodstvo u 18. minuti iskoristivši veliku pogrešku gostujućeg braniča Faresa koji je promašio loptu u vlastitom petercu.

27. travanj 2024 15:09