Screenshot: Reddit
ZA PAMĆENJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. studeni 2016. 21:00

U 4. kolu skupine A Europske lige Fenerbahçe je na domaćem travnjaku pobijedio Manchester United s 2:1.

Najljepši trenutak susreta zbio se već u 2. minuti kada je golčinu zabio Moussa Sow.

Riječ je o prekrasnom pogotku, kandidatu za jednog od najljepših golova ne samo u Europskoj ligi, već općenito u sezoni.

Nakon ubacivanja s lijeve strane Sow je opalio škaricama s nekih 14, 15 metara i ostavio jednog od najboljih vratara svijeta Davida De Geu potpuno nemoćnim, a trenera Manchester Uniteda Josea Mourinha u stanju šoka.

Potez koji se isplati pogledati više puta.

Gol za 2:0 Fenerbahçea zabio je u 59. minuti Jeremain Lens prekrasnim udarcem iz slobodnog udarca, a konačnih 2:1 postavio je Wayne Rooney u 89. minuti. Bio je to također sjajan gol, ali malo je značio 'crvenim vragovima'.

Težak udarac za Manchester United osim samog poraza je i ozljeda Paula Pogbe koji je travnjak morao napustiti nakon svega pola sata igre.

23. travanj 2024 19:44