REUTERS
VALJDA JE SAD KRENULO

Piše: Damir DobrinićObjavljeno: 24. prosinac 2016. 20:03

Barcelona je u ljetnom prijelaznom roku dovela igrače u vrijednosti od 122,75 milijuna eura. Osim vratara Jaspera Cillessena, na Camp Nou stigli su Andre Gomes, Paco Alcacer, Samuel Umtiti, Denis Suarez i Lucas Digne.

I sve do srijede, kad je Barcelona igrala uzvratnu utakmicu šesnaestine finala Kupa s trećeligašem Herculesom na svojem stadionu i trijumfirala sa 7:0, nijedan od nabrojanih igrača nije se upisao u strijelce.

Prvom je to uspjelo Digneu, francuskom lijevom beku koji je mrežu družine iz Alicante zatresao u 37. minuti. Točno 36 minuta kasnije napokon se upisao i Alcacer, napadač koji je iz Valencije stigao za 30 milijuna eura.

Gomes, još jedan bivši igrač Valencije, stoper Umtiti koji je stigao iz Lyona, te Suarez, povratnik u Barcu iz Villarreala, još čekaju na svoj premijerni pogodak.