GIUSEPPE CACACE Afp
PRIPREME ZA PARIZ

Veliki šamar za Srbiju: Doživjeli težak poraz od SAD-a, u jednom trenutku prednost je išla i na plus 30

Piše: SNObjavljeno: 17. srpanj 2024. 20:21

Košarkaši SAD-a pobijedili su Srbiju rezultatom 105:79 u pripremnoj utakmici za Olimpijske igre u Parizu. Susret se odigrao u Abu Dhabiju.

Srbija je dobro otvorila utakmicu, prva četvrtina završila je neriješenim rezultatom (28:28), a odmah na početku druge izabranici Svetislava Pešića uspjeli su doći i do vodstva od šest razlike, što su mogli zahvaliti Nikoli Jokiću i Aleksi Avramoviću koji su bili raspoloženi, no onda su Amerikanci ubacili u višu brzinu te su na kraju prvog poluvremena otišli na plus 14, što srpski košarkaši više nisu mogli stići.

Drugo poluvrijeme proteklo je u znaku povećavanja prednosti SAD-a, u jednom trenutku imali su i 31 poen viška, a na kraju su slavili s plus 26.

03. rujan 2024 00:52