Unatoč spretnom pogotku vanjskim dijelom kopačke Niko Kranjčar nije zaslužio visoke ocjene za svoju igru tijekom pobjede Tottenhama protiv Portsmoutha u 32. kolu Premiershipa.
Peter Crouch i Niko Kranjčar bili su strijelci protiv momčad gdje su igrali do prelaska u Tottenham, a Times i Sky Sports nisu pretjerano dobrim ocijenili nastup Kranjčara unatoč golu kojim je za 2-0 slomio posljednjeplasiranu momčad prvenstva.
Dobio je šestice po oba suda, s tim da je po Sky Sportsu bio najslabiji na terenu uz Eidura Gudjohnsena u domaćem sastavu. Svi ostali su dobili sedmice (pa tako i Luka Modrić), dok je igračem utakmice (ocjena 8) proglašen Gareth Bale.
Modrić je također ocijenjen sedmicom i po Timesu, kao još petorica nogometaša Harryja Redknappa.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....