Getty
PRVA POBJEDA REALA

Ovo se Luki rijetko događa: Pogledajte kako je igrač Tottenhama 'ponizio' Modrića

Piše: HinaObjavljeno: 04. kolovoz 2015. 23:19

Nakon australske turneje, igrači Real Madrida nastavili su pripreme za novu sezonu u Europi. Ronaldo i društvo su u utorak poslijepodne uspješno otvorili prestižni Audi Cup 2:0 pobjedom protiv Tottenhama u Münchenu.

Na turniru nastupaju domaćin Bayern, Real Madrid, Tottenham i Milan (Bayern i Milan igraju od 20.45).

Kraljeve je u vodstvo doveo James Rodriguez lijepim pogotkom u 36. minuti (asistencija Isca), a pobjedu je desetak minuta prije kraja potvrdio Gareth Bale, eurogolom svom bivšem klubu.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je 60 minuta, a pola sata prije kraja zamijenio ga je Illarramendi.

Real je igrao u sastavu: Casillas - Danilo, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Kroos, Isco - James, Jese, Bale

Zanimljiva situacija dogodila se u prvom poluvremenu, a u glavnim su ulogama bili Modrić i mladi Tottenhamov veznjak Dele Alli. Na YouTubeu je osvanuo video pod nazivom 'Dele Alli fantastično ponizio Modrića loptom kroz noge', a portal 101greatgoals potez je nazvao nestvarnim. Radi li se baš o takvom 'poniženju' - procijenite sami.

22. rujan 2024 17:42