AFP
TURSKA LIGA

Pobjeda Beşiktaşa

Pobijedio je Beşiktaş s 1-0, kao domaćin, Bursaspor, što mu je bila četvrta prvenstvena pobjeda zaredom.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. veljača 2014. 16:21

Nogometaši Beşiktaşa, koje vodi hrvatski trener Slaven Bilić, nastavili su nizati uspjehe i ove nedjelje, u utakmici 21. kola turske Süperlige.

Pobijedio je Beşiktaş s 1-0, kao domaćin, Bursaspor, što mu je bila četvrta prvenstvena pobjeda zaredom. Ova su tri boda time veća jer su ostvarena u utakmici s igračem manje.

Naime, cijelo drugo poluvrijeme je Beşiktaş odigrao s igračem manje zbog crvenog kartona Gülüma u 44. minuti. Odluka se dogodila u 72. minuti kada je 29-godišnji Portugalac Hugo Almeida postigao jedini pogodak na ogledu.

Beşiktaş je s utakmicom više dospio do drugog mjesta na ljestvici. Ima Bilićev sastav samo dva boda manje od vodećeg Fenerbahçea.