Damir Krajač / CROPIX
GRČKA

Pogodak Danijela Pranjića

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. veljača 2014. 18:56

Hrvatski nogometni reprezentativac Danijel Pranjić postigao je pogodak za svoj Panathinaikos, koji je u 26. kolu grčkog prvenstva kao domaćin odigrao 1-1 s Ergotelisom.

Pranjić je u 19. minuti postigao vodeći pogodak za svoju momčad. Bio mu je to četvrti ligaški gol ove sezone u dresu Panathinaikosa. Odigrao je cijelu utakmicu, a u 56. minuti je dobio žuti karton.

Mladen Petrić zaigrao je od 66. minute za Panathinaikos, koji nije uspio doći do tri boda, jer je Badibanga u 47. minuti postavio konačnih 1-1.

Na ljestvici Panathinaikos drži četvrto mjesto s 47 bodova. Uvjerljivo je vodeći Olympiacos sa 74 boda.