Navigation toggle
 Boris Kovačev / CROPIX
ZAŠTO IH IZBACUJU?

Predsjednik Lokomotive je Zdravko Mamić, Šikić i Dolički radili i za DInamo

Piše: ArhivaObjavljeno: 14. veljača 2014. 12:18

U HNS-u su potvrdili da je nalaz inspekcije stigao na njihovu adresu, a o daljnim koracima će obavjestiti javnost tokom dana. Podsjećamo, Novi list je objavio da je Sportska inspekcija je izdala rješenje u kojem se nalaže da se Lokomotiva i Hrvatski dragovoljac moraju izbaciti iz Prve HNL .

Zašto Lokomotiva? Ono što je najzanimljive, Lokomotiva je osnovana kao Udruga građana za obavljanje sportske djelatnosti, a kao predsjednik udruge je naveden Zdravko Mamić. Potpresjednici su, naravno, Damir Vrbanović i Zoran Mamić.

Ni tu nije kraj. Direktor Lokosa Božidar Šikić u to vrijeme radio je u nogometnoj školi Dinama, a predsjednik Tin Dolički bio je član Izvršnog odbora Modrih. Zanimljiva je i email adresa Lokomotive - [email protected].

Zašto Hrvatski dragovoljac? Zato što su zbog blokiranog računa poslovali preko računa Škole nogometa NK Hrvatski dragovoljac - Darko Mateša.

01. siječanj 2026 09:14