REUTERS/Christian Hartmann
PIŠE L'EQUIPE

PROCURILA JE STROGO ČUVANA TAJNA FRANCUZA Tjedan dana nakon finala objavljena informacija koju su u taboru Tricolora skrivali od Vatrenih

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. srpanj 2018. 17:05

Nepunih tjedan dana nakon što je francuska nogometna reprezentacija osvojila naslov svjetskog prvaka L'Equipe je lansirao zanimljivu vijest.

Naime, navode da je Kylian Mbappe, koji je i službeno izabran za najboljeg mladog igrača Mundijala, igrao ozlijeđen u posljednje dvije utakmice. Dakle, riječ je o polufinalu protiv Belgije i finalu protiv Hrvatske.

Navodi se kako su 19-godišnjeg Mbappea ukočila leđa neposredno uoči polufinala protiv Belgije, ali da su u francuskom taboru skrivali takve informacije, ali su na kraju ipak uspjeli osposobiti munjevitog krilnog napadača PSG-a za igru.

Francuska je protiv Belgije slavila s 1:0, dok je Hrvatsku pobijedila sa 4:2. Mbappe je obje spomenuta utakmice odigrao od prve do zadnje minute, a Vatrenima je zabio i posljednji, četvrti gol u 65. minuti, te je bio velika opasnost za hrvatsku obranu.

Ako je uistinu i bio ozlijeđen, to se zaista nije vidjelo na travnjaku.

20. travanj 2024 15:24