Cropix
HNL

Prva pobjeda Zagreba

Piše: HinaObjavljeno: 07. studeni 2015. 22:23

Nogometaši Zagreba su na svom stadionu u Kranjčevićevoj u subotu stigli do prve ovosezonske pobjede u Prvoj HNL, nakon što su u 16. kolu svladali Slaven Belupo s 2-0 (1-0).

U utakmici bez mnogo prilika i atraktivnih poteza, nogometaši Zagreba su do pobjede stigli s dva pogotka iz kaznenih udaraca.

Oba jedanaesterca skrivio je gostujući igrač Vinko Međimorec. Prvi kazneni udarac u vodstvo je pretvorio Lovro Medić u 44. minuti, a prvu pobjedu Zagreba u ovoj sezoni potvrdio je Gabrijel Boban u prvoj minuti sučevog vremena u samoj završnici utakmice.

Pred 150 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj utakmicu sudi Domagoj Vučkov iz Rijeke.

Prva HNL: rezultati i ljestvica

U 16. kolu Prve HNL odigrane su tri utakmice, u kojima su pobjede ostvarili Lokomotiva, Osijek i Zagreb.