Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images
STRAŠNE BROJKE

'SLOBODAN UDARAC JE MESSIJU POPUT PENALA' Čudesni Argentinac je u nevjerojatnoj seriji, pogađa kad se sjeti

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. travanj 2019. 10:28

Ludu utakmicu odigrali su u sklopu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Villarreal i Barcelona.

Barcelona je vodila 2:0, Villarreal je preokrenuo i poveo 4:2, da bi Katalonci golovima Lionela Messija i Luisa Suareza u 90. i 93. minuti stigli do konačnih 4:4.

U 90. minuti susreta gledatelji su mogli vidjeti najljepši potez na susretu. Messi je namjestio loptu na 17 metara i iz slobodnog udarca zakucao loptu u same rašlje. Villarrealov vratar Sergio Asenjo bio je u tom kutu, ali nije mogao napraviti ništa. Bio je to Messijev šesti gol iz slobodnih udaraca u španjolskom prvenstvu ove sezone.

"Slobodan udarac je Messiju poput penala", stoji u službenom tvitu La Lige.

I komentar zaista nije daleko od istine. Messi je iz slobodnih udaraca zabio u tri uzastopne prvenstvene utakmice, protiv Betisa (17. ožujka), Espanyola (30. ožujka) i jučer protiv Villarreala (2. travnja).