DAMIR KRAJAC/CROPIX Cropix
OPROŠTAJ OD MÜNCHENA

Posljednja hrvatska predstavnica na Europskom prvenstvu, Ivana Lončarek, ostala bez polufinala

Lončarek je u svojoj kvalifikacijskoj skupini zauzela sedmo mjesto s vremenom od 13.50 sekundi
Piše: HinaObjavljeno: 20. kolovoz 2022. 21:13

Hrvatska atletičarka Ivana Lončarek (31) nije se uspjela plasirati u polufinale na 100 metara s preponama na Europskom prvenstvu u Muenchenu.

Lončarek je u svojoj kvalifikacijskoj skupini zauzela sedmo mjesto s vremenom od 13.50 sekundi, što je za pet stotinki slabije od njezinog najboljeg rezultata sezone, dok je za prolazak u polufinale trebalo trčati 13.37 ili brže.

Najbrža u kvalifikacijama bila je Talijanka Elisa Maria Di Lazzaro sa 13.11.

Lončarek je bila posljednja hrvatska predstavnica koja je nastupila u Muenchenu. Naši predstavnici su imali odlično EP, Filip Mihaljević i Sandra Perković osvojili su naslove prvaka u bacanju kugle, odnosno bacanju diska, dok je Matea Parlov Koštro osvojila srebro u maratonu.

25. travanj 2024 03:19