Ranko Šuvar / Cropix
EBEL LIGA

Euforija je kratko trajala - Medveščak 'praznih pušaka' kod Villacha

Hokejaši Medveščaka izgubili su na gostovanju kod Villacha 5-2 u dvoboju 34. kola EBEL lige
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 02. siječanj 2011. 21:55

Hokejaši Medveščaka izgubili su na gostovanju kod Villacha 5-2 u dvoboju 34. kola EBEL lige. Novi trener Douglas Bradley nakon subotnje je identične startne pobjede nad Albom Volan u Zagrebu tako upisao i prvi poraz. Poveli su domaći hokejaši 2-0 već u 11. minuti, a nakon što je Frank Banham u 13. smanjio na 2-1, s 4-1 završili su drugu, te s 5-1 poveli u trećoj trećini. Konačan je rezultat postavio Alan Letang u 49. minuti.

Najubojitiji je po obranu zagrebačke momčadi bio Michael Raffl, koji Gašperu Krošelju zabio dva gola te dodao još dvije asistencije. Unatoč porazu, Medveščak je ostao na osmom mjestu ljestvice s bodom prednosti pred Jesenicama te dvama pred Albom Volan. Vodeći je Klagenfurt na domaćem terenu iznenađujuće posrnuo od Jesenica, dok je u derbiju kola drugoplasirani gost Red Bull Salzburg pobijedio trećeplasiranogh domaćina, Vienna capitalse, 5-3.