Hrvatski vaterpolisti su u finalu i imaju najmanje olimpijsko srebro!

Piše: Tvrtko PuljićObjavljeno: 18. kolovoz 2016. 20:28

HRVATSKA - CRNA GORA 12:8 (4:3, 3:2, 1:1, 4:2)

HRVATSKA: Bijač; Sukno, Bušlje, Garcia, Šetka, Joković, Lončar

CRNA GORA: Šćepanović; Janović, Ivović, Da. Brguljan, Dr. Brguljan, Pasković, Klikovac

4. ČETVRTINA

Fantastičan pogodak! Bušlje je sada opalio iz daljine i zabio za +3 Hrvatske, ali odmah u idućem napadu Da. Brguljan zabija za Crnu Goru.

Novi fenomenalan pogodak Hrvatske. Šetka je savršeno lobao Šćepanovića za novih +3 Barakuda.

Crna Gora preko Jokića koristi igrača više, ali Šetka odmah zabija u idućem napadu za Hrvatsku.

Crna Gora nije uspjela iskoristiti igrača više, a odmah u idućem napadu Bušlje je ispalio projektil za +4 Hrvatske.

3. ČETVRTINA

Fenomenalan pogodak Luke Lončara za visokih +3 Hrvatske. Ipak, Ivović smanjuje za Crnu Goru. Imala je Crna Gora priliku doći i na -1, ali Bijač fantastičnom rekacijom zaustavlja napad.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

2. ČETVRTINA

Prošlo je već tri minute u drugoj četvrtini, ali nema pogotka niti s jedne ni druge strane. Ipak, Na isteku četvrte minute, Ivović zabija za izjednačenje.

Prvi pogodak u drugoj četvrtini za Barakude i novo vodstvo za Hrvatsku donio je Garcia. Odmah u idućem napadu Brguljan zabija za izjednačenje.

Sukno zabija iz daljine za novo vodstvo Hrvatske, a nakon nekoliko neiskorištenih napada s jedne i druge strane Macan diže na +2 Hrvatske.

1. ČETVRTINA

Prvi napad pripao je Hrvatskoj, a Šetka je odmah pogodio iz kuta za vodstvo. Crna Gora nije uspjela realizirati svoj prvi napad, a Šetka odmah u idućem za Barakude puca pod pritiskom isteka napada i promašuje čitava vrata.

Nakon što je Bijač obranio Janoviću, Bušlje je nakon sjajne akcije uspio prebaciti Šćepanovića za povećanje vodstva. Rapsodija Barakuda u polufinalu! Lončar pogađa za visokih 3:0 Hrvatske.

Prvi pogodak za Crnu Goru postigao je Ivović, nakon njega i Dr. Brguljan za minimalni zaostatak, a odmah u idućem napadu za izjednačenje pogodio je Da. Brguljan.

Petković je odlično odigrao za Bušlju koji pogađa za novo vodstvo Hrvatske.

19. travanj 2024 04:53