Katarina Pavičić

GORAN MEHKEK Cropix
NIJE IŠLO

Poraz odbojkašica Mladosti na startu MEVZA lige, protiv Mađarica ispustile veliku prednost u prvom setu

‘Nismo bili pravi, prenervozno se ušlo u utakmicu, i puno previše griješilo‘
Piše: HinaObjavljeno: 31. listopad 2023. 22:05

Odbojkašice zagrebačke Mladosti porazom 0-3 (24-26, 23-25, 23-25) od mađarske Bekescabe u svom Domu odbojke započele su svoj nastup u ovosezonskoj Srednjeuropskoj MEVZA ligi.

U prvom setu Mladost je imala i devet poena razlike (16-7) da bi gošće u finišu stigle do 22-22, a potom i dobile set sa 26-24 nakon što mladostašice nisu iskoristile set loptu kod 24-23. Drugi set bolje su otvorile gošće i povele 13-7, da bi u finišu domaće serijom 7-0 okrenule rezultat u svoju korist na 20-18. Ali, nakon 21-20 Mladosti Mađarice rade seriju 3-0, i na kraju osvajaju set sa 25-23. Istim je rezultatom završio i treći set u kojem je bilo i 22-15.

Katarina Pavičić sa 19 poena najučinkovitija kod domaćih, ali i na cijeloj utakmici.

"Nismo bili pravi, prenervozno se ušlo u utakmicu, i puno previše griješilo. Jednostavno, nismo uspjeli nametnuti svoju igru. Vjerojatno nas je malo sustigao i umor, jer smo u posljednje vrijeme odigrali puno jakih utakmica. Vjerujem da će u četvrtak protiv slovenskog Calcit Kamnika u našoj dvorani biti bolje", rekao je trener Mladosti Miodrag Stojaković.

Susret Mladosti i Kamnika igrat će se u srijedu od 18.30 sati.

22. travanj 2024 17:26