REAKCIJE IGRAČA

ONI SU HRVATSKI JUNACI U UVJERLJIVOJ POBJEDI PROTIV ISLANDA Nosio nas je cijelu utakmicu pa poslao jasnu poruku: 'Igrali smo za našeg Duleta'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. siječanj 2018. 23:43

Nakon velike pobjede nad Islandom (29:22) pred kamere je izašao Luka Cindrić koji je u konačnici i proglašen igračem današnje utakmice.

Luka je opasnim Islanđanima utrpao sedam pogodaka, a tome je pridodao i četiri asistencije te nosio Kauboje u ključnim trenucima susreta.

"Igrali smo za našeg Duleta. Atmosfera je bila sjajna, a mi rastemo iz utakmice u utakmicu", ukratko je prokomentirao Cindrić nakon utakmice.

Uz Luku, jedan od junaka utakmice bio je Ivan Stevanović. Naš golman sjajno je proradio u drugom poluvremenu, zaključao je vrata našeg gola i to se osjetilo na rezultatu - kako je on branio tako je i rasla prednost Hrvatske sve do konačnih +7.

"U drugom poluvremenu smo dobili na živosti s promjenom obrane. Znali smo da se moramo dobro pripremiti i to smo i napravili. Idemo dalje", skromno je i bez prevelike euforije izjavio naš golman.

20. travanj 2024 13:39