Sudac Karlovac
 SCREENSHOT
DAO SI JE ODUŠKA

Delegat nije imao druge nego ga istekom trećeg seta poslati na hlađenje izvan dvorane
Piše: SNObjavljeno: 24. listopad 2021. 13:18

Odbojkašice Rijeke bile su bolje od debitantica iz Karlovca na njihovom parketu u 4. kolu Superlige s 3:1 u setovima, ali osim o pobjedi gostujućih odbojkašica, nakon susreta najviše se pričalo o jednom neskavidašnjem incidentu.

Naime, riječ je o linijskom sucu koji je na prethodno spomenutu utakmicu došao 'mrtav' pijan. Teturao je na sve strane u vidno alkoholiziranom stanju, da bi u jednom trenutku čak i pao nasred terena.

Delegat nije imao druge nego ga istekom trećeg seta poslati na hlađenje izvan dvorane. Kako je sve izgledalo pogledajte u video isječku.

27. travanj 2024 01:49