Amanda Mlinarić
 SCREENSHOT: INSTAGRAM Screenshot: Instagram
SLAVLJE U POREČU

Zlato za veliku nadu hrvatskog streličarstva: Juniorska prvakinja svijeta dominira i među seniorkama!

Mlinarić je nastavila svoju nisku vrhunskih rezultata u streličarstvu i u seniorskoj konkurenciji
Piše: Kristijan KlarićObjavljeno: 20. ožujak 2021. 19:00

Hrvatska streličarka Amanda Mlinarić, osvojila je zlatnu medalju u gađanju složenim lukom na prestižnom europskom Grand Prix turniru koji se protekla četiri dana održavao u Poreču.

Mlada, 19-godišnja Varaždinka u subotnjem finalu ovog najznačajnijeg međunarodnog streličarskog natjecanja koje je održano od početka pandemije koronavirusa, sa 143:136 pobijedila je Luksemburžanku Mariyu Shkolnu.

Mlinarić je time nastavila svoju nisku vrhunskih rezultata u streličarstvu i u seniorskoj konkurenciji nakon što je u juniorskoj konkurenciji prije dvije godine u Madridu postala svjetska prvakinja, osvojila je i naslov juniorske europske prvakinje, a postavljala je i svjetske juniorske i kadetske rekorde.

01. svibanj 2024 23:04