Vlado Šola
 ZELJKO PUHOVSKI/CROPIX
LJUTITA LEGENDA

‘Čekali smo ovo mjesec dana, a onda su suci uništili utakmicu. Ne razumijem zašto rade protiv rukometa‘

Njegova ekipa dvoboj je završila sa čak šest isključenja, a jedan je igrač dobio i crveni karton...
Piše: Jutarnji listObjavljeno: 18. prosinac 2020. 22:36

Rukometaši PPD Zagreba i dalje su bez ijednog osvojenog boda u ovosezonskoj Ligi prvaka. Sedmi uzastopni poraz doživjeli su na gostovanju kod Motora u Zaporožju (25-29), kamo su otišli bez Vlaha, Klarice, Ašanina, Vuglača i Ćavara.

Unatoč tom hendikepu, gosti su utakmicu dobro otvorili te na poluvrijeme otišli u egalu (13-13). U nastavku se Zagreb držao sve do 37. minute, kad u istom napadu Motora isključenja dobivaju Mandić i Obradović. Ubrzo je Mandić dobio još jedno isključenje, a trener Šola žuti karton zbog protestiranja, nakon čega se Motor odvojio i zadržao prednost do kraja utakmice.

Uz čak šest isključenja "zagrebaša" i crveni karton Obradovića, završilo je 29-25. Najefikasniji u redovima Zagreba bio je Matanović s osam golova.

- Žao mi je da su suci, nakon mjesec dana čekanja, uništili utakmicu koja je mogla biti dobra. Ne razumijem zašto ljudi rade protiv svog sporta - razočaran je bio trener Vlado Šola.

U srijedu (18.45) Zagreb gostuje u Celju.

18. travanj 2024 17:01