Halil Jaganjac je zabio 4 gola
 VLADO KOS/CROPIX
EUROPSKA LIGA

Musa i društvo prejaki za Nexe, momčad Hrvoja Horvata bez igre i žara, Nijemci vodili i 10 razlike...

Već nakon prvih 30 minuta bilo je jasno da su šanse za bilo kakav veliki rezultat male...
Piše: Dražen PinevićObjavljeno: 01. prosinac 2020. 22:35

Nexe – Magdeburg 24:32 (8:15)

NAŠICE, SD OŠ Kralja Tomislava. Bez gledatelja. Suci: Bolić i Hurich (Austrija)

NEXE: Car (2), Radovanović (8); Bakić 2, Mileta 1, Mrđenović, Barišić Jaman, Jelinić 3, Vida 1, Severec 1, Pešić, Kević 7 (3), Rodin 1, Tomić 1, Jaganjac 4, Vozab, Pribetić 3. Trener Hrvoje Horvat

MAGDEBURG: Green (10), Thulin (4); Musa 5, Steinert 4, Kristijansson 2, Pettersson 3, Magnusson 3 (1), Hornke, Gullerud, Mertens 5, O'Sullivan 3, Bezjak 2, Damgaaard 2, Preuss 2. Trener Bennet Wiegert

SEDMERCI: Nexe 3 (3), Magdeburg 1 (1), ISKLJUČENJA: Nexe -, Magdeburg 2 minute (Musa 37), IGRAČ UTAKMICE: Željko Musa

------------------------------

Nexe nije dobio šansu protiv Magdeburga. Uvjerljivo su poraženi Našičani protiv favorita. Nije bilo dobro, ni igra, ni žar, pali su u odnosu na start, očito.

Nexe je nažalost naišlo na tvrđu verziju Magdeburga i već nakon prvih 30 minuta bilo je jasno da su šanse za bilo kakav veliki rezultat male. Magdeburg je imao 15:8, obrana Nijemaca s Musom, O'Sullivanom i Gullerudom bila je odlična, a Green na golu još bolji, pa su Nijemci otjerali Nexe daleko od svog gola.

A ono što je i dobro odrađeno za crtu, Pešić u startu nije uspio zabiti, pa je Horvat ušao i u rizik igrom 7 na 6, ne bi li na neki način primirio situaciju koja je klizila iz ruku. Da je Magdeburg napravio koje isključenje, pa hajde, ali bez isključenja. Nije ih nažalost napravilo ni Nexe, pa su se Nijmeci lagano nadigravali, vodili u 47. i 54. minuti po 10 razlike, pa je +8 na njihovom kontu na kraju i pristojno kako je moglo biti.

SKUPINA C, 5. kolo: CSKA – Bešiktaš 32:24, Nexe – Magdeburg 24:32, Montpellier – Alingsas 32:21 (Šego 5 obrana za domaće).

Poredak: Montpellier 6 (+36), Magdeburg 6 (+32), CSKA 4 (+12), Alingsas 4 (-6), Nexe 2 (-16), Bešiktaš 0 (-60).

Odgođeno Nexe – Bešiktaš, CSKA – Alingsas, Magdeburg – Montpellier, Montpellier – CSKA.

U idućem nastupu idući utorak Nexe je gost Magdeburga.

27. travanj 2024 04:27