Andrija Nikolić

GORAN MEHKEK Cropix
PAKET 24 PREMIJER LIGA

Osječani poveli protiv desetkovanog suparnika, Zagreb se uozbiljio i dominirao u nastavku

Zagreb je u drugom dijelu primio samo 8 golova, već u startu istog napravio je pomak od 14:12 na 14:19
Piše: Dražen PinevićObjavljeno: 26. listopad 2024. 11:16

Osijek - Zagreb 22:31 (14:12)

OSIJEK: Kampić, Frajhaut (10+1); Zrno 2, Čičak 4, Glavan 2, Čurić 2, Barišić, Kekez, Mandić, Ćurak, Vuković 4, Maganić 2, Vašarević 2 (2), Bolanča 2, Kovačević 2, Oršolić. Trener Frano Veraja

ZAGREB: Grbavac (1+1), Mandić (4); Vidović 1, Kos 2, Walczak 3, Srna 1, Molc 5, Šprem, Svržnjak, Pavlović 6 (3), Celegin 1, Beljavski 5 (1), Kavčić 2, Glavaš 4 (3), Trivković, Radojković 1. Trener Andrija Nikolić

SEDMERCI: Osijek 4 (2), Zagreb 7 (6)

ISKLJUČENJA: Osijek 10 minuta (Kekez 2+2, Čičak, Čurić, Bolanča), Zagreb 6 minuta (Srna, Molc, Šprem)

IGRAČ UTAKMICE: Ivano Pavlović

OSIJEK SD Zrinjevac. Gledatelja 514. Suci: Knežević i Tunuković (Vrpolje)

Samo dva dana nakon gostovanja u Nantesu, Zagreb je bio u Osijeku i odigrao susret domaće lige protiv domaćina. Raspoloženi i inspirirani domaćin tu je činjenicu iskoristio i u poluvremenu vodio 2 gola razlike. No, u drugom se Zagreb uozbiljio i sve je završilo po očekivanjima njegovom sigurnom pobjedom. Za Zagreb je to bila šesta domaća utakmica ove sezone i šesta pobjeda, a za Osijek sedma i četvrti poraz.

Zagreb je u drugom dijelu primio samo 8 golova, već u startu istog napravio je pomak od 14:12 na 14:19 i već tu se Osijek morao predati. Nikolić nije na raspolaganju imao Dibirova, Ćavara, Faljića, Kraljevića, slobodno nakon Nantesa dobili su Gojun i Klarica, a u tom su ušli Šprem i Vidović. Od mladih snaga najviše se pokazao Molc, Celegin je bio na lijevom krilu… U sastavu Osijeka najbolji vratar Lovro Frajhaut i Bruno Vuković.

26. listopad 2024 11:17