INA FASSBENDER
UVERTIRA ZA FINALE

PSG brončani: Bogatim Francuzima treće mjesto i utješna nagrada u vidu 150 tisuća eura

PSG je u dvoboju za treće mjesto u rukometnoj Ligi prvaka pobijedio Veszprem rezultatom 31:26.
Piše: HINAObjavljeno: 29. prosinac 2020. 19:49

Rukometaši PSG-a osvojili su treće mjesto na završnom turniru Lige prvaka u Koelnu nakon što su u susretu za broncu pobijedili Veszprem sa 31-26 (14-11).

Mađari su bolje otvorili susret, poveli su 3-0, pa 5-2 i držali su prednost u prvih 20 minuta. PSG je do prvog vodstva stigao u 20. minuti (8-7) i nakon toga više nije ispuštao prednost.

Na koncu prvog poluvremena PSG je vodio 14-11, a u nastavku je mirno obranio prednost za konačnih 31-26.

Francuski sastav su do pobjede predvodili Nedim Remili i Elohim Prandi sa po šest golova, dok je Mikkel Hansen zabio pet pogodaka.

U mađarskim redovima najefikasniji su bili Mate Lekai s devet i Gašper Marguč sa četiri gola.

Parižani su nakon pobjede nad suparnicima iz mađarskog Veszprema zaradili 150.000 eura, a gubitnik malog finala dobio je ček u iznosu od 100.000 eura.

25. travanj 2024 10:46