Dominik Kuzmanović

ANTE CIZMIC Cropix
NESTVARAN PODATAK

Sjajno poluvrijeme Dominika Kuzmanovića: zbog bolesti je bio upitan, sad je enigma za Francuze

Vratar iz Dugog Sela koji brani za Nexe vratio je Hrvatsku u egal sa šest obrana
Piše: Niko MatičevićObjavljeno: 18. siječanj 2024. 18:43

Hrvatski rukometaši igraju prvu utakmicu drugog kruga protiv Francuske. Prvo poluvrijeme završilo je 18:18.

Prvo ime hrvatske reprezentacije u prvom dijelu je zasigurno Dominik Kuzmanović. On je svojim obranama sredinom prvog poluvremena vratio Hrvatsku u igru nakon što su Francuzi pobjegli na tri gola prednosti.

Obranio je kontru Francuske za +4 i tako vratio život hrvatskim rukometašima koji su pali nakon sjajnog otvaranja. Sjajni Kuzmanović je na poluvremenu imao 6/11 obrana, odnosno nestvarnih 54,5%.

Kuzmanović je vratar iz Dugog Sela koji brani za Nexe. Uoči ovog turnira je bio upitan zbog bolesti te ga zbog toga nije bilo u prve dvije utakmice. Vratio se u utakmici protiv Rumunjske, a sada oduševljava svojim sjajnim intervencijama.

13. svibanj 2024 23:23